flick ass got plugged. ero video

Użytkowanie strony w typowy sposób nie prowadzi do gromadzenia danych osobowych. Nie ma forum, więc nie ma rejestrowania użytkowników, stąd też nie ma żadnej bazy danych użytkowników.

Przy wystawianiu komentarza są rubryki: Imię, E-mail, Strona WWW. “Imię” jest podpisem i nie musi być prawdziwe. “E-mail” służy wyłącznie możliwości weryfikacji, np. zablokowaniu spamera. “Strona WWW” jest opcjonalna, można się pochwalić własną stroną i tyle. Dane te mogą zostać zapisane w ciasteczku przeglądarki (czyli po stronie użytkownika) po to, by przy kolejnym komentowaniu nie musiał ich jeszcze raz wpisywać.

Na amiga.org.pl są też ankiety (na razie była jedna). Są te same dane (Imię, E-mail, Strona WWW). Zawartość pola “Wiadomość” jest wysyłana na e-mail administratora strony i nie będzie widoczna publicznie.

Inna sprawa jeśli ktoś korzysta ze sklepiku. Wtedy zbierane są i przechowywane wprowadzone dane – jest to niezbędne do prawidłowej obsługi zamówień. Dotyczy to także IP, które jest używane do ustalenia lokalizacji w celu naliczenia podatku zależnego od kraju. Natomiast dane te nie wychodzą poza sklep, nie są nikomu udostępniane.

Kontakt do administratora strony: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.