Zgłoszenia na konkurs

Robert Szacki

„3 piłeczki Boing Ball na wzór diagramu Venna. Ma on symbolizować, że wszystkie „odmiany” Amiga OS mają części wspólne.”


Czesław Mnich

Nadesłał dużo, ale dla mnie to są wstępne szkice, jako zgłoszenie traktuję to co poniżej, dla mnie to są 4 pomysły:


Konrad Czuba

„Przesłanie jest takie, że wszyscy wyrastamy z jednego drzewa/korzenia/jak zwał. Gdyby to miało być gadżetem w 3D to wypadałoby gałęzie/korony dać w trzy strony, a „tęczę” owinąć wokół pnia.”

Na moją prośbę, że przydałaby się personifikacja, zrobił wersję poniżej:


Piotr Zgodziński

„Narysowałem według własnego briefu. Można z tego złożyć na przykład taką maskotkę: farbowany lis pompujący sflaczałą oponę w hulajnodze, podczas gdy mijają go pędzące bolidy F1. W tle drugi człowieczek z przeciwnego obozu podkłada mu nogę.
Wypisałem na kartce jakie elementy ma zawierać ta postać – smutne, podkrążone oczy, przygarbiona sylwetka itd. Później kilka szkiców postawy, można na przykład prześledzić jak robiłem z wersji na wersję coraz bardziej oklapłe uszy. Gdybym miał więcej czasu to można by zrobić jeszcze kilka iteracji i popróbować inne pozy, ale nie mam, ta wersja jest finalna. Rysunki są analogowe, kredką na kartce.”


Zuza Pawłowska

„Miało być coś prostego i łączącego wszystkie trzy „rodziny”. I oto jest… LAMA
Linia AmigaOS MorphOS Aros ;)”


Poza konkursem

wojo

„Z uwagi że nie umiem rysować i się wzorowałem na jakimś żółwiu znalezionym w necie, poza konkursem moja koncepcja. Praca symbolizuje obecny stan amigowego środowiska i rynku – powolutku, bez pośpiechu – ale do przodu. W wolnej chwili, w końcu to hobby ;)”


Czesław Mnich 

To co uznałem za szkice:


Można komentować.

Dodaj komentarz