You are currently viewing Kupujemy komputer do MorphOS-a

Kupujemy komputer do MorphOS-a

Jako że nie używam tego systemu musiałem dużo czasu spędzić na lekturze. Były to wątki na PPA, założyłem też wątek „do konsultacji” na forum MorphOS. Niestety ze względu na znikomą aktywność użytkowników niewiele udało się ustalić. Przede wszystkim nie udało się zweryfikować powtarzalności niektórych problemów na konkretnych konfiguracjach. Jest to ukrywane i bagatelizowane, zresztą podobnie jest w każdej „frakcji” amigowców, co dla mnie jest dziecinadą. Dodatkowo środowisko to okazuje się być nieszczególnie zainteresowane przyszłością własnego systemu.

W każdym razie zostało napisać piąty, ostatni tekst dla „klanu” MorphOS – postawienie systemu i pokazanie najciekawszego oprogramowania. Nieprędko to stanie się. Szczerze to straciłem chęci. To nie powinno być tak, że ja mam zabiegać o prezentację systemu którego nie używam, a wręcz przeciwnie ;]

Strona tego typu jak ta, czyli mająca mieć cel bycia kompendium, musi mieć kilku współpracowników do konsultacji merytorycznej, oraz być aktualizowana.

Tymczasem wrzucam artykuł na temat kupna komputera do MorphOS-a. Jak zwykle zwarta treść, ilustrowana i wzbogacona o najważniejsze linki.

KLIK

Dodaj komentarz