You are currently viewing Workbench 2019
hmm, ciekawe kto to

Workbench 2019

To nie nazwa nowego systemu a imprezy jaka odbyła się niedawno (26 stycznia) w Anglii.

Dzięki 'ferinowi’ (Radkowi Czernikowi), który był na miejscu, prezentujemy galerię zdjęć z tego spotkania.

Ten post ma 3 komentarzy

 1. mufa

  Domyślam się że zapewne mało się tym przejmujesz, ale informuję że próba wejścia w ten wpis każdorazowo kończy się zwiechą Odyssey. Jest to o tyle dziwne że jak dotąd wszystkie inne materiały na tej stronie, dało się spokojnie przeglądać przy użyciu tego browsera. Niemniej jak ktoś się bardzo uprze, to można te zdjęcia obejrzeć pod Amigą, co ciekawe pod… AWebem (możliwe też że pod Timberwolfem – nie sprawdzałem). No ale to tak w ramach ciekawostki. A teraz do rzeczy.

  Domyślam się że impreza odbywała się w Anglii. Czy wiadomo może coś o powodach dla których na tę lokalną i niezbyt ważną w amigowym kalendarzu imprezę fatygował się aż z Kanady Steven Solllie? Coś konkretnego powiedział, pokazał?

 2. Adam

  To jest zwykła galeria wordpressowa; może przez to, że dotychczas nie dawałem zdjęć jako galeria tylko wklejałem pojedynczo nie miałeś problemów. Galeria daje udogodnienia, bo można zdjęcia przeglądać jak slajdy po wejściu w dowolne; także komentować każde oddzielnie.

  To że impreza odbyła się w Anglii nie musiałeś się domyślać, bo jest to napisane na samym początku 😉 Ta nazwa Workbench 2019 jest frapująca, prawda? Jakby symboliczna, a Dickinson w przeszłości bawił się w symbolikę. To plus inne poszlaki (imprezy małej rangi są okazją do obgadania w cztery oczy ważnych spraw) daje pole do spekulacji.

  Jak mówi chińskie przysłowie „Ci co mówią – nie wiedzą, ci co wiedzą – nie mówią” 😉

 3. Pabloz

  Gdzie tu prawdziwa amiga ?

Dodaj komentarz