You are currently viewing amiga.org.pl – odcinek 20

amiga.org.pl – odcinek 20

Podsumowanie czerwca 2023

Pobierz MP3

Linki do wspominanych nowości

WhatIFF? – http://www.whatiff.info

Tristam Island – https://hlabrande.itch.io/tristam-island

The Oregon Trail – https://8080.itch.io/the-oregon-trail

To są subdomeny autorów, główna strona ze znacznikiem „amiga” – https://itch.io/search?q=amiga

Pocket – Analogue – https://www.analogue.co/pocket i amigowy wsad do niego – https://github.com/Mazamars312/Analogue-Amiga


Nasz podkast można znaleźć w czołowych istotnych miejscach:

iTunes – https://podcasts.apple.com/pl/podcast/amiga-org-pl/id1450297390

Spotify – https://open.spotify.com/show/5lvem1kDD0DyLZHIDMSXVS

podkasty.info – https://www.podkasty.info/katalog/podkast/3040-amiga_org_pl

Ten post ma 3 komentarzy

 1. RyCzy

  Tak, są tacy którzy wciąż słuchają, nawet z przyjemnością. Mało trochę tego słuchania ale też nie ma za dużo o czym mówić. Brakuje waszych rozmów z Radzikiem, były długie.

  Wspominając o Nanosaurze, przypomniało mi się gdy kupiłem swój pierwszy nieamigowy komputer w 2004 roku przed Gwiazdką iMac g5. Była chyba już zainstalowana w systemie druga część tej gry. Podobna tylko latało się pterodaktylem. Przed samym zakupem zastanawiałem się czy nie kupić nowej Amigi, bo na portalach amigowych mówili, że tuż tuż za rogiem jest nowy sprzęt i nowy system, ale się nie doczekałem. Trochę sytuacja podobna do tej Taboretowej z dni dzisiejszych ; )

 2. Adam

  Mało słuchania, bo i też sam ze sobą nie lubię za długo rozmawiać 🙂

  Też lubiałem długie rozmowy z 'radzikiem’, ale mu to spadało coraz niżej na liście priorytetów, aż zaniechał. Pewnie kolejny odcinek nagra na jesień (np. AmiWest) i potem podsumowanie roku. To musiałby być ktoś inny niż ja czy 'Piana’ żeby się 'radzikowi’ chciało cos nagrać ekstra. Ale jak masz czas, to może by się dało coś z twoim udziałem.

  Z gier z dinozaurami to niestety grałem tylko w dwie i to na pececie – „Primal Rage” oraz „Turok”.

 3. RyCzy

  Z moim udziałem to już nie będę miał przyjemności ze słuchania ; ). No i pomimo że trochę obserwuję co się dzieje to jestem ałtsajderem w tej chwili. Choć czasami mam chęć coś skomentować, na przykład na PPA, ale jakoś nie mogę się przemóc. Niektóre rzeczy budzą emocje, na przykład całkowita olewka składających się na obudowy do A1200, nóż mi się w kieszeni otwiera…

Dodaj komentarz