You are currently viewing Zbiórka na Hollywood

Zbiórka na Hollywood

Pomysł: 

Składacie się na zakup programu dla mnie, a ja to co się nauczę opiszę i opublikuję

Szczegóły: 

 • Zbiórka odbywa się na :
  PayPal
  :
  https://paypal.me/AdamMierzwa
  mBank: Adam Mierzwa, 31 1140 2004 0000 3202 4923 7133
 • W momencie jak dokonam zakupu, wstawiam zdjęcia fizycznych nośników na dowód 
 • Wszystkie wpłaty po tym traktuje jako dobrowolne “wsparcie” dla mnie; moment “na Hollywood już jest, wystarczy” będzie wyraźnie określony  
 • Co miesiąc piszę na jakim jestem etapie 
 • Publikacja będzie bezpłatna. Każdy kto się zrzuci otrzyma PDF gratis. W tytule płatności proszę podać e-mail (sprawdzajcie literówki) 

Co będzie kupione? 

Hollywood 9.0 for Amiga, Windows, macOS, and Linux” i “Hollywood Designer 5.0 for Amiga”. 

Co się stanie, gdy nie uzbiera się cała kwota? 

Wtedy nie będzie opisany Designer. Gdy kwota nie starczy nawet na zakup gołego Hollywood, zbiórka będzie trwała do skutku.

Co będzie w podręczniku? 

To, czego się nauczę. Podstawy Hollywood po polsku, prosty program, gra. 

Na czym będzie to pokazane? 

Designer prawdopodobnie na systemie MorphOS, Hollywood na systemie Windows 10. Nie powinno to rzutować na odbiór treści, kod jest taki sam. Mogą znaleźć się zrzuty z innych systemów, ale najwygodniejsze środowisko pracy zalecane przez autora to Windows (jako jedyne posiada IDE). Każdy będzie pisał w czym mu wygodnie, ja podałem swój wybór. 

Jak wyglądać będzie wsparcie produktu? 

Przewidziane jest jedno wydanie poprawkowe, w oparciu o zgłoszone uwagi. 

Aktualizacja 19.06.2021 r.: 

W okresie 9.06 – 15.06 otrzymałem 7 wpłat w przedziale 38,55 – 95,75 zł. Takie „dziwne” kwoty biorą się z potrąceń PayPala. To zależy od kilku rzeczy – przy przelewie z PayPala na PayPal może nie był opłaty (tak było w 2 przypadkach), przy przelewie z banku na PayPal – zależy głównie od wysokości kwoty i pewnie banku. Potrącenia były w przedziale 2,80 – 5,17 zł. 15.06 kupiłem Hollywood za cenę 84 euro, na koncie zostało 13,51 zł. Jak dojdzie program i zacznę działać dam aktualizację wpisu.

W tej chwili zbiórka trwa na Designera, czyli graficznej nakładki na Hollywood, nie wymagającej znajomości kodu. Na niego potrzebuję 74 euro. 

 

 

Dodaj komentarz